KONST / Litografier / Färglitografi 14099329
nr 1409 9329
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 33/60, bladets mått: 70x100, oramat löst blad
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:09:01
500 kr
600 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas